Jagodina, Okolina, Haus, 68 m2, Verkauf

Jagodina, Okolina, Bunar

Video

Beschreibung

Na kraju jednog mirnog asfaltnog puta, tamo gde se horizont spaja sa planinom Crni Vrh, nalazi se kuća koja kao da pamti priče starih vremena.

Skromna, sa 68 kvadrata, ali s toplinom koja se ne meri prostorom — već pogledom, tišinom i osećajem da si na svom mestu.

Dvorište se prostire na čak 38 ari zemlje — dovoljno da posadiš voćnjak, napraviš vrt, ili jednostavno sediš pod suncem i slušaš vetar kako šušti kroz travu. Tu je i stari koš od 30 kvadrata, spreman da ponovo oživi — možda kao letnja kuhinja, atelje, ili kutak za goste.

Kuća je započela novo poglavlje — ugrađena je PVC stolarija, pa čeka nekog ko će da joj udahne novi život i dovrši priču po svom ukusu. Ima bunarsku vodu i monofaznu struju, a sve ostalo što treba — nalazi se u ovom pogledu na Crni Vrh koji menja boje sa svakim delom dana.

Bilo da tražiš dom u kome ćeš živeti, ili vikend utočište gde vreme sporije teče — ova kuća u selu Bunar ima sve što joj treba da postane tvoja bajka.

68 m2 3 0 0

Angaben

Anzeigenchiffre A53-5298
Typ Haus
gesamter Preis 30.000 €
Quadratur 68 m2
Zimmeranzahl 3
Anwendung Verkauf
Grundstückfläche 35,90 a
Teilweise möbliert
Heizung Zentral

Kennzeichen

  • Klimaanlage

Kontakt Info

Heroldo 2063

065/8222-441

064/831-2063

Ähnliche Anzeigen

listin
Haus
120.000 € 561 m2 4

Jagodina, Budžino brdo, Haus, 561 m2, Verkauf

Haus - Jagodina, Budžino brdo

120.000 €

Verkauf

  • 22/11/25