110.000 €
Četvorosoban stan, 73 m², Akva Park, Jagodina, 5/6, 2 kupatila
Opis
Komforan i funkcionalan stan za veću porodicu u Jagodini, u naselju Akva Park. Stan je površine 73 m², strukture 4.0, i nalazi se na 5. spratu zgrade sa 6 spratova.
Raspored čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i dva kupatila, što ga čini praktičnim i pogodnim za porodičan život. Lokacija je odlična, u neposrednoj blizini akva parka, kao i osnovne i srednje škole.
Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetan porodičan prostor. Za više informacija pozovite 0658222446
Informacije
Karakteristike
Adresa
Kalkulator troškova kupovine nekretnine
Srednji kurs NBS: -- RSD za 1 EUR (datum: --)
Označite ako kupujete nekretninu od investitora koji obračunava PDV
Označite ako kupujete nekretninu putem stambenog kredita
Kalkulator troškova je informativnog karaktera i obračunava troškove prema zvaničnoj javnobeležničkoj tarifi i zvaničnim poreskim stopama. Za bliže informacije o troškovima i uslovima pod kojima može da se ostvari oslobađanje od poreza na prenos ili povraćaj PDV-a, kontaktirajte vašeg agenta za nekretnine.
Slične nekretnine
€ 107500
STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI
€ 94960
STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI
Pružamo najprikladnije i najkvalitetnije nekretnine.
Kontakt


